TRENERZY

na-strone

Michał Bogus

Stanowisko: TRENER – KOORDYNATOR SEKCJI MĘSKIEJ
Specjalizacja: GIMNASTYKA SPORTOWA MĘŻCZYZN

Poziom: FIG EXPERT

Współzałożyciel Ewo Gim i twórca idei gimnastycznej rewolucji
w Polsce. Trener Kadry Polski Seniorów oraz trener w AZS AWF Katowice . Jego inspiracją jest szkoła gimnastyczna „Basic”, w której się specjalizuje i której tajniki zgłębia uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i odbywając staże  m.in. w Bagneux, Paryżu, Pradze, Bratysławie czy w Budapeszcie.

whatsapp-image-2021-01-19-at-13-35-16

Jacek Wodyk

Stanowisko: TRENER – KOORDYNATOR SEKCJI ŻEŃSKIEJ
Specjalizacja: GIMNASTYKA SPORTOWA KOBIET

Poziom: Trener PZG

Trener koordynator Śląskiej Federacji Sportu. Trener Kadry Polski Kobiet Juniorek i Seniorek w gimnastyce sportowej w Centralnym Ośrodku Szkolenia w Zabrzu w latach 2015-2020. Absolwent  Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od 25 lat związany ze sportem. Medalista  Mistrzostw  Europy  i  Polski w    akrobatyce     sportowej.     Swoje    umiejętności   (skoki   na   ścieżce)   doskonalił w Akademickim Związku Sportowym w Katowicach. Swoją wiedzę czerpie między innymi od ekspertów gimnastyki sportowej na różnych szkoleniach, obozach i konferencjach gimnastycznych odbywając staże pod okiem : Enrico Casela- Włochy, Eric Bucharin -Francja, Eric Hugard -Fracja, Vera  Kiryashova -Rosja.

ewogim-grudzien-2019-41

Natalia Trocińska

Stanowisko: TRENER – KOORDYNATOR SG – Basen Brynów
Specjalizacja: GIMNASTYKA SPORTOWA KOBIET

Poziom: Instruktor PZG

Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego w Katowicach. Obecnie w trakcie studiów na kierunku „pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna”. Wieloletnia reprezentantka klubu sportowego „MKS Pałac Młodzieży Katowice” w gimnastyce sportowej. Od kilku lat pracuje z dziećmi prowadząc zajęcia sportowe. Nieustannie dąży do perfekcji. W życiu kieruje się myślą: „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, dlatego też zwraca dużą uwagę na to, aby trening dawał satysfakcję zarówno trenerowi jak i zawodnikowi, a uśmiech był nieodłącznym elementem treningu. Gimnastyczną wiedzę czerpie głównie od swoich byłych trenerów i mentorów. A jej zawodowym marzeniem jest rozpowszechnienie gimnastyki sportowej wśród dzieci i osób dorosłych.

42139085_495593040956921_5432924936979087360_n

Michał Surdej

Stanowisko: TRENER i FIZJOTERAPEUTA – Basen Brynów
Specjalizacja: GIMNASTYKA SPORTOWA

Poziom: Instruktor PZG / mgr Fizjoterapii

Z wykształcenia magister fizjoterapii, z pasji – miłośnik ruchu i szeroko rozumianego przygotowania motorycznego. Posiadaną wiedzę i doświadczenie od lat wykorzystuję w pracy z dziećmi trenującymi w sporcie wyczynowym oraz z tymi dla, których ruch jest zabawą. Wiedzę czerpię z rzetelnych źródeł oraz licznych szkoleń, warsztatów i kursów organizowanych przez ekspertów w swoich dziedzinach.

ewogim-grudzien-2019-42

Patryk Rabstajn

Stanowisko: TRENER – Basen Brynów i AWF Raciborska
Specjalizacja: GIMNASTYKA SPORTOWA MĘŻCZYZN

Poziom:  Instruktor PZG

140831158_443934783407219_6436596661078668734_n

Kamil Nędzia

Stanowisko: TRENER – KOORDYNATOR SEKCJI TRICKINGU
Specjalizacja: TRICKING

Poziom:  Instruktor

Instruktor akrobatyki, gimnastyki i trickingu. Tymi dziedzinami sportu zajmuje się już 15 lat. Od 7 lat czynnie działa jako trener, pracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Prócz tego, że pracuje i uczy ludzi jak robić salta i inne różne widowiskowe elementy, sam zajmuje się trickingiem już bardzo długo. Jest dwukrotnym wicemistrzem Polski nowoczesnych sztuk walk w konkurencji Trick Battle z 2016r. I 2017r. Dwukrotnym Mistrzem Polski 2018r. I 2019r. oraz wielokrotnym uczestnikiem zagranicznych zawodów, między innymi największej w Europie imprezy trickingowej „Hooked European Tricking Championship”. W 2019 roku powołany na trenera kadry Polski w TRICKINGU.  Można było go podziwiać w ostatniej edycji Mam Talent, gdzie wraz z ekipą ScreamoTrickz zaprezentowali swoje umiejętności szerszej publiczności i dotarli do półfinału.

grafika_eg_podstrona_9